O konkursie

Promocja drobiu oraz obalenie mitów związanych z drobiem wśród słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym realizowanym w ramach kampanii promocyjnej pt. „Promocja drobiu oraz obalenie mitów związanych z drobiem wśród słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku”. Zachęcamy kucharzy – seniorów do odkrywania nowych umiejętności kulinarnych oraz przygotowywania oryginalnych i kreatywnych sposobów wykorzystania mięsa drobiowego.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu ciekawego przepisu na danie z wykorzystaniem mięsa drobiowego oraz załączenie jego zdjęcia.

Aby to zrobić należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w którym dołączamy przepis ze zdjęciem
lub wysłać swoje dane kontaktowe, przepis i zdjęcia potrawy na adres e-mail: konkurs@drobdlaseniora.pl

Wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie kulinarnym otrzymają w odpowiedzi zwrotnej potwierdzenie zgłoszenia.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Za 5 najlepszych przepisów Uczestnicy otrzymają nagrodę w postaci profesjonalnego zestawu garnków Hendi Kurt Scheller Edition (są to wysokiej jakości garnki dostosowane do użytkowania na każdym rodzaju kuchni).
Kolejnych 5 Uczestników nagrodzimy profesjonalnymi 9- elementowymi zestawami noży Hendi sygnowanymi przez Kurta Schellera ( są to najwyższej jakość noże, bardzo trwałe, z ostrzem zachowującym długo żywotność).

Konkurs trwa od 01.09.2020r. do 10.12.2020r.

Prosimy o zapoznanie się treścią Regulaminu konkursu kulinarnego.


ANKIETA
Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety on-line, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.drobdlaseniora.pl/ankieta. Pierwszym 100 osobom, które odeślą wypełnioną ankietę prześlemy kubek. Wystarczy wejść w zakładkę „Ankieta” i wypełnić ankietę on-line.